logo

DJ-Catalog2

הפקת אירועים עסקיים

בהפקת אירועים עסקיים היכולת שלכם להעביר מסרים באופן מקורי ויוצא דופן, היא יכולת מבדלת שתעניק לכם יתרון יחסי בולט. בעולם בו מגוון אמצעי המדיה רק הולך ומתרחב, קיימת חשיבות עליונה לתכנון אירוע מדויק, שיצליח למשוך את תשומת הלב ולהאיר אתכם בזרקור מבדל שיבליט אתכם. כמנכ"לים, סמנכ"לי שיווק ומנהלי רווחה, אתם וודאי נתקלים ומתחבטים בסוגיות הללו לאורך כל הדרך.

בכל חברה או ארגון קיימים שני סוגי נכסים עיקריים- המוצר / השירות וההון האנושי. שני הנכסים הללו הם ליבת כל ארגון, וטיפול נכון בכל אחד מהם יידע להעביר בשמכם את המסרים הנכונים לקהלי המטרה ולשמור על ארגון מטופח, איכותי וחדור מוטיבציה, גם מבפנים.

לאירוע שתוכנן באופן מדויק, קיימות השלכות משמעותיות על הארגון. אירוע שכזה חייב לשלב בין הפן החווייתי לבין מטרות ברורות מאוד שהוצבו ואותן יש להשיג.

 

 

marketing event production company event production 1
 אירועים שיווקיים  אירועי חברה
 company convention production  Official ceremony production
כנסים וימי עיון טקסים ממלכתיים וחגים
company fun day company vacation 1
ימי כיף וגיבוש נופש חברה וימי פינוק

אנו בנועה שוהם הפקות, מעניקים ללקוחותינו את המעטפת ההוליסטית, המקצועית והמדויקת ביותר, המכסה את כל השלבים, מראשית התהליך ועד סופו המוצלח של האירוע.

אנו מנוסים מאוד בהפקת אירועים עסקיים איכותיים עם ניסיון של כ-20 שנים, מיומנות, ידע, המון סבלנות וכישרון אנו אוהבים לפרוץ את גבולות המוכר בעולם הפקת האירועים, לחדש ולהפתיע. מבטיחים שניקח את החלום והחזון שלכם הכי רחוק שאפשר.

אירועים עסקיים מהווים חלק בלתי נפרד מהזהות התאגידית ודימוי החברה ולכן אנו מקפידים על תכנון אירוע קונספט בהתאם לצרכים והרצונות שלכם אירוע שיחדש וייזכר כאירוע חברה, אירוע השקה או אירוע קונספט  מפתיע וייחודי.

הפקת אירועים עסקיים שיהיו נכונים לצרכי החברה שלכם מצריך פגישות תכנון ראשוניות עם צוות החברה האמון על הפקת האירוע. בשלב זה של הפקת אירוע הלקוח מספק לחברת ההפקות תוכן מרכזי ופרטים לגבי האירוע והמשתתפים בו. אלו יעזרו לבנות קונספט נכון ולהפיק אירוע מרגש.

במהלך שנות פועלנו בשוק הפקת האירועים העסקיים הפקנו מאות אירועים עסקיים החל מאירוע חברה, אירוע השקה, אירוע קונספט, כנסים וימי עיון ועד ימי כיף וגיבוש וערבי גיבוש. באמצעות הצוות המקצועי והמנוסה שלנו אנו מפיקים אירועים מיוחדים ובלתי נשכחים. בכל מהלך תכנון האירוע וההפקה אנו דואגים שהאירוע יעבור באופן החלק והמקצועי ביותר שתהיו מיודעים בכל שלב ושלב כך שתוכלו לארח את המוזמנים באווירה הרגועה והנינוחה ביותר. אירוע חברה הוא התדמית שלכם בפני העולם. בניה נכונה של אירוע עסקי היא לא עניין של בחירה. אנו כאן לעשות את זה בשבילכם.

נועה שוהם הפקות היא חברה המתמחה בהפקת אירועים עסקיים, בין אם מדובר באירועים שיווקיים כגון אירועי קד"מ, אירועי השקה, אירוע קונספט, כנסים וימי עיון, אירועי הנפקה, או מסיבות עיתונאים ובין אם באירועי חברה הכוללים ימי כיף וגיבוש, אירוע חברה, נופש ונוספים. נועה שוהם הפקות היא חברה המובילה את תחום הפקת אירועים בישראל, עם ניסיון קרוב ל-20 שנה ועם טיפול מקצועי במיטב מותגי האיכות המובילים בשוק המקומי, ביניהם חברות דוגמת קבוצת עזריאלי, רולקס, לנדרובר, ויה ארקדיה, אדם מילוא ורבים נוספים. הטיפול שמעניקה נועה הפקות מתחיל מהשלב הראשוני בו מתקיימת הגדרת הצרכים הבסיסית ביותר, דרך בניית מעטפת קונספטואלית, תכנון אירוע, הגדרת תקציב ועד לסיום המוצלח של האירוע. לחברה ניסיון מוכח בהפקות אירועים ואין פרט אחד שצוותי ההפקה לא לוקחים בחשבון, מהאלמנטים המורכבים ביותר ועד פותחן הבקבוקים. מעבר להיערכות הלוגיסטית וליכולות הארגון הגבוהות, תהינו מצוותי חשיבה שיערכו ביחד אתכם, סיעור מוחות יצירתי, במהלכו יתגבש הרעיון המרכזי שיעמוד במרכז ויגדיר את אופיו של האירוע.

 

 

גלריית אירועים עסקיים המלצות לקוחות עסקיים

צור קשר

077-8855080

052-3976882

 

צור קשר

 1. שם מלא*
  שדה חובה
 2. טלפון*
  טלפון חובה
 3. כתובת דוא"ל*
  אימייל חובה
 4. תוכן ההפניה
  Invalid Input
 5. Invalid Input